Jarní focení v rozkvetlých stromech

Ještě než se nám jaro úplně přehoupne do léta, ráda bych se s vámi podělila o jarní focení, které jsem realizovala před několika týdny s moc šikovnou Natálií.

Už si ani nepamatuji, kolik to je let, co jsem si pravidelně na konci zimy slibovala, že jaro využiju k tomu, abych nafotila co nejvíc fotek v rozkvetlých stromech. Miluju, jak se po zimě příroda nadechne a rozehraje venku tak neuvěřitelné představení, že se nestíhám divit. Každý rok mi do mých plánů něco vlezlo, ale ne letos! Tentokrát jsem byla připravená!

Dopředu jsem si vytipovala lokality, kde budou kvést stromy. Konzultovala nejrůznější zahradnické rozpisy a kalendáře, abych náhodou to několikatýdenní okýnko neprošvihla. Věděla jsem, jaký budu chtít styling. A když pak konečně přišla TA doba, stačilo už se jen domluvit s někým, kdo měl o takové focení zájem.

Aby fotky vypadaly co možná nejkrásněji, nesmělo chybět líčení. Tentokrát se o krášlení postarala moc šikovná Jana Petrová. Naším cílem bylo vytvořit jen velice přirozené líčení, které Natálii sjednotí barvu pleti a prozáří jí pohled. Výraznější líčení se mi do romantického prostředí rozkvetlých stromů příliš nehodilo. A když už jsme pracovaly na vytvoření jemné, romantické atmosféry, nesměly chybět vlny ve vlasech.

Na focení jsme vystřídaly dva různé modely, ale záměrně jsme se držely bílé barevné palety. Pokud bychom vybraly oblečení ve výraznějších barvách, myslím, že fotky už by nepůsobily tak čistě a harmonicky. Díky květům se toho na fotce děje už tak hodně a nechtěla jsem, aby oblečení odvádělo pozornost od Natálie.

Vystřídaly jsme dvě různá místa, abychom dosáhly co nejvíc rozmanitých výsledků. Na focení se vždycky snažím vytvořit co nejvíc různých variant, aby pak klientka měla z čeho vybírat. Proto jsme nejdřív fotily u růžových květů (Jsou to sakury? Zkušenější mě kdyžtak prosím opravte.) a pak se přesunuly k bíle kvetoucím třešním (?).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top