Chcete se zlepšit ve focení?

Pak jste na tom pravém místě! Chcete ovládnout taje Photoshopu a zlepšit se v retušování portrétů tak, abyste u počítače netrávili dlouhé hodiny, a přitom vaše fotky vypadaly přirozeně? Nebo byste se raději zkusili naučit tvořit dechberoucí fotomontáže, kde budete kombinovat více fotek dohromady? Nebo snad něco úplně jiného, na co se zatím neúspěšně snažíte přijít?

Vyberte si jeden z následujících kurzů a zamluvte si termín výuky ještě dnes!

Co na kurzy říkají ostatní?

“Fotografie Jarky Hrnčárkové mě ohromily, jakmile jsem je spatřila na její webové stránce. Přestože jsem z Ostravy, nabídka osobního kurzu v Praze byla lákavá a osobní přístup a ochota mi během e-mailové komunikace potvrdila profesionalitu této fotografky.

Kurz trval cca 3h a strávily jsme ho v příjemné atmosféře pražské kavárny s domácí limonádou a photoshopem :)) Vše mi bylo vysvětleno srozumitelně, hned jsem si také vše vyzkoušela na připravených fotografiích.Jako třešnička na dortu byl soubor akcí s názvem Vyretušováno za 10minut, který jsem obdržela v ceně. Výsledek na mé donesené fotce byl neuvěřitelný! Teď už jen retušovat a retušovat a retušovat.”
Vendula S.

“Zúčastnila jsem se kurzu “Vyretušováno za 10 minut”, mile mě překvapil nejen kurz, ale i samotná lektorka. Jarka je velice sympatická, usměvavá a vstřícná osoba, která vám trpělivě vysvětlí každý byť sebehloupější dotaz. Věnuje se vám podle vašich potřeb a tak je jedno, jestli s Photoshopem právě začínáte a nevíte vůbec nic, anebo už jste ve Photoshopu trochu zběhlejší. Já jsem byla první případ a tak mi bylo vysvětleno vše od základů.Líbilo se mi, že to nebylo koncipováno jen jako nějaké nezáživné teoretické žvatlání, z kterého si nic neodnesete. Ale vše se průběžně vyvažovalo praktickým ukazováním a zkoušením již řečeného/ukázaného.To vše se navíc dělo nad šálkem kávy v přátelské atmosféře kavárny, a tak odpadá strach z neosobního prostředí učeben. Z kurzu tak odcházíte s příjemným pocitem, že se vám bylo věnováno na maximum a že už opravdu víte, jak na to.

A pro případ, že byste snad přece jen ještě měli pocit, že něco zapomenete, dostanete manuál úprav plus je vám přímo do Photoshopu nahrán balíček probíraných akcí, který jako by vás znovu vedl kurzem krok za krokem. A tak mi nezbývá jinak než doporučit a těšit se na kurz pro pokročilé :)”
Petra P.

(Reference jsou převážně z doby, kdy jsem učila klasické offline kurzy.)

Zarezervujte si svůj termín kurzu

Scroll to top