Chcete se zlepšit ve focení?

Pak jste na tom pravém místě! Chcete ovládnout taje Photoshopu a zlepšit se v retušování portrétů tak, abyste u počítače netrávili dlouhé hodiny, a přitom vaše fotky vypadaly přirozeně? Nebo byste se raději zkusili naučit tvořit dechberoucí fotomontáže, kde budete kombinovat více fotek dohromady? Nebo snad něco úplně jiného, na co se zatím neúspěšně snažíte přijít?

Vyberte si jeden z následujících kurzů a zamluvte si termín výuky ještě dnes!

Máte nějaké konkrétní dotazy ohledně focení, na které nikde nemůžete najít odpověď? Nebo máte pocit, že na vašich fotkách něco nesedí a nemůžete přijít na to, o co jde? Chcete se ve focení posunout dál a nevíte, jakým směrem se vydat?

Pojďme to spolu prokonzultovat! 

Konzultace je čas pro vás, při kterém se můžete zeptat na cokoli o focení, a já vám na vaše dotazy odpovím, jak nejlépe dovedu. 

Technické záležitosti

Cena: 1000,-Kč za hodinu
Kde: Online 

Zarezervujte si termín

Chcete, aby vaše portréty vypadaly bezchybně, ale nehodláte trávit hodiny u počítače jejich retušováním?  Pak jste na správném místě!

V tomto kurzu vám poradím, jak správně vyretušovat portréty tak, abyste odstranili rušivé nedokonalosti pleti a dotáhli k dokonalosti rysy obličeje. A přitom aby nebylo patrné, že nějaké to digitální kouzlení proběhlo.

Co se v kurzu NEnaučíte?

– Rozmazávat pleť pomocí filtrů.
– Přehnaně bělit zuby a oční bělmo.
– Dělat strašidelně barevné oči.
– Odstraňovat mimické vrásky, abyste udělali plastovou figurínu.

Naopak by vás ale mohlo zajímat:

– co ženy chtějí nejčastěji na portrétech vyretušovat,
– jak si ušetřit práci vhodným svícením,
– jak přirozeně zamaskovat kruhy pod očima, pupínky nebo prozářit oči a načechrat vlasy,
– jak zvýraznit rysy obličeje.
– Jak dosáhnout příjemných odstínů portrétů.

Naučím vás spolehlivý postup, který vás provede jednotlivými kroky přirozené, efektní retuše, a ušetří spoustu času. Vzhledem k tomu, že je kurz individuální, můžeme se zaměřit přesně na ty oblasti retuše, které vám dělají největší problémy.

Technické záležitosti

Abyste si z kurzu odnesli co nejvíce, je rozdělen na tři části. V první části, která probíhá tři hodiny, vás seznámím s podrobným postupem toho, jak retušovat portréty, aby vypadaly přirozeně a bylo to přitom rychlé. Vše si rovnou budete i moct vyzkoušet.

Po týdnu si spolu domluvíme další schůzku, na které se budete moct doptat na všechno, co vám nebylo jasné, když jste zkoušeli retušovat sami. A po týdnu to ještě jednou zopakujeme, abychom vychytali i ty poslední mouchy a vy si byli retuší naprosto jistí.

Délka: 5 hodin
Cena: 4000,-Kč
Určeno pro: začátečníky a mírně pokročilé uživatele Photoshopu

Chci se naučit retušovat rychle a přirozeně

Chcete popustit uzdu fantazii a vytvářet nové světy, které by čistě pomocí fotografie bylo buď nemožné nebo velice náročné vytvořit? Pak bude tento kurz přesně pro vás!

V kurzu probereme následující oblasti:

  • jak vybírat fotky, které jemožné kombinovat dohromady, aby vaše fotomontáž vypadala reálně,
  • jak vytvářet masky jednotlivých objektů tak, aby šly složit dohromady,
  • jak měnit světelnou scénu, abyste vytvořili silnější atmosféru na fotce,
  • pokročilé techniky barevného tónování.

Technické záležitosti

Kurz je rozdělen na tři bloky. V hlavním bloku, který trvá tři hodiny, probereme jednotlivé postupy potřebné pro tvorbu fotomontáží. Poté budete mít týden na to, abyste zjistili, co vám dělá problémy a s čím potřebujete poradit. A ve třetí konzultaci, která bude zase po týdnu, to vše doladíme k dokonalosti, abyste si se vším byli jistí.

Délka: 5 hodin
Cena: 4000,- Kč
Určeno pro: mírně pokročilé a pokročilé uživatele Photoshopu

Chci tvořit skvělé fotomontáže

Co na kurzy říkají ostatní?

“Fotografie Jarky Hrnčárkové mě ohromily, jakmile jsem je spatřila na její webové stránce. Přestože jsem z Ostravy, nabídka osobního kurzu v Praze byla lákavá a osobní přístup a ochota mi během e-mailové komunikace potvrdila profesionalitu této fotografky.

Kurz trval cca 3h a strávily jsme ho v příjemné atmosféře pražské kavárny s domácí limonádou a photoshopem :)) Vše mi bylo vysvětleno srozumitelně, hned jsem si také vše vyzkoušela na připravených fotografiích.Jako třešnička na dortu byl soubor akcí s názvem Vyretušováno za 10minut, který jsem obdržela v ceně. Výsledek na mé donesené fotce byl neuvěřitelný! Teď už jen retušovat a retušovat a retušovat.”
Vendula S.

“Zúčastnila jsem se kurzu “Vyretušováno za 10 minut”, mile mě překvapil nejen kurz, ale i samotná lektorka. Jarka je velice sympatická, usměvavá a vstřícná osoba, která vám trpělivě vysvětlí každý byť sebehloupější dotaz. Věnuje se vám podle vašich potřeb a tak je jedno, jestli s Photoshopem právě začínáte a nevíte vůbec nic, anebo už jste ve Photoshopu trochu zběhlejší. Já jsem byla první případ a tak mi bylo vysvětleno vše od základů.Líbilo se mi, že to nebylo koncipováno jen jako nějaké nezáživné teoretické žvatlání, z kterého si nic neodnesete. Ale vše se průběžně vyvažovalo praktickým ukazováním a zkoušením již řečeného/ukázaného.To vše se navíc dělo nad šálkem kávy v přátelské atmosféře kavárny, a tak odpadá strach z neosobního prostředí učeben. Z kurzu tak odcházíte s příjemným pocitem, že se vám bylo věnováno na maximum a že už opravdu víte, jak na to.

A pro případ, že byste snad přece jen ještě měli pocit, že něco zapomenete, dostanete manuál úprav plus je vám přímo do Photoshopu nahrán balíček probíraných akcí, který jako by vás znovu vedl kurzem krok za krokem. A tak mi nezbývá jinak než doporučit a těšit se na kurz pro pokročilé :)”
Petra P.

(Reference jsou převážně z doby, kdy jsem učila klasické offline kurzy.)

Zarezervujte si svůj termín kurzu

Scroll to top